Участь у конференції взяв студент спеціальності «Професійна освіта» спеціалізації «Цифрові технології»  групи мнПОКТ-16 Тимчишин Назарій ...

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ проведено інтелектуальну гру «НотаЄнота. Чорнобиль. Радіація» 02.05.2024 На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ проведено інтелектуальну гру «НотаЄнота. Чорнобиль. Радіація»
Учасники гри з великим зацікавленням змагалися, активно шукали відповіді на питання, аналізували інформацію і докладали зусиль, щоб здобути навички протистояння ворожій пропаганді.

Іграшки для «Смайлика» ТНПУ 02.05.2024 Іграшки для «Смайлика» ТНПУ

До інтерактивно-розвивальної кімнати «Смайлик» ТНПУ завітала незвична гостя – Тетяна Олександрівна Степанюк. Звичайно, з подарунками для малечі – м’якими іграшками, які вона виготовляє власноруч із синтепону..

Впродовж чотирьох місяців працівники ТНПУ поглиблювали знання з англійської мови 02.05.2024 Впродовж чотирьох місяців працівники ТНПУ поглиблювали знання з англійської мови

Група висловлює слова вдячності керівництву університету та декану факультету іноземних мов за організацію навчальних курсів і допомогу у їх реалізації. А за цікаві заняття, різноманітні мотиваційні речі та мовленнєву підтримку дякуємо доценту кафедри іноземних мов Галині Деркач.

Збережемо першоцвіти разом! У дендрарії ТНПУ зацвіли їх червонокнижні види 02.05.2024 Збережемо першоцвіти разом! У дендрарії ТНПУ зацвіли їх червонокнижні види

Нехай поява цих красивих, але водночас таких ніжних та тендітних квіток символізує те, що все рівно весна завжди долає зиму й приносить у наші серця тепло, сподівання на краще й принесе усім нам таку омріяну Перемогу!

Академічна спільнота зичить колезі міцного здоров’я, професійного зростання та майбутніх перемог, щоб маленькими кроками наближати омріяну Перемогу України.

Оголошуємо великий Великодній збір на засоби РЕБ для ЗСУ 01.05.2024 Оголошуємо великий Великодній збір на засоби РЕБ для ЗСУ
Спільним донатом і спільною молитвою на величне свято Воскресіння Господнього за наших захисників! Ми з ними! Ми разом!

Студентка інженерно-педагогічного факультету ТНПУ у ІІ турі  Всеукраїнського конкурсу виборола ІІ місце. Вітаємо! 01.05.2024 Студентка інженерно-педагогічного факультету ТНПУ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу виборола ІІ місце. Вітаємо!

Студентка інженерно-педагогічного факультету Анастасія СТЕЦИК (спеціальність 015.38 Професійна освіта (Транспорт), освітня програма «Логістика») у ІІ турі конкурсу виборола ІІ місце..

Інтерв’ю з докторкою психологічних наук ТНПУ Савелюк Наталією Михайлівною 01.05.2024 Інтерв’ю з докторкою психологічних наук ТНПУ Савелюк Наталією Михайлівною

Як розвивати позитивне мислення, яка різниця між психічним та психологічним здоровʼям та методи, які допоможуть розвинути позитивне мислення — усе це та більше розповіла психологиня, доктор психологічних наук ТНПУ Савелюк Наталія Михайлівна.

Викладачі ТНПУ розробляють професійні стандарти 01.05.2024 Викладачі ТНПУ розробляють професійні стандарти

Професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Наталія ОЛЕКСЮК разом із аспірантами ОНП Соціальна робота та магістрантами ОПП Соціальна педагогіка взяли участь у роботі Круглого столу «Розробка професійного стандарту соціального педагога: сучасне бачення»

На хіміко-біологічному факультеті відбувся Великодній квест 01.05.2024 На хіміко-біологічному факультеті відбувся Великодній квест

Щиро вітаємо всіх із прийдешнім святом Воскресіння Христового й бажаємо добра, миру та злагоди в кожному домі.
З вірою в Перемогу і Збройні Сили України!

Студентка I курсу спеціальності 024 Хореографія – лауреат Всеукраїнського конкурсу 01.05.2024 Студентка I курсу спеціальності 024 Хореографія – лауреат Всеукраїнського конкурсу

Вітаємо Роксолану Виклюк та її наукового керівника - професора Наталію Миколаївну Лупак

Засідання ректорату ТНПУ: вступна кампанія 2024 року 30.04.2024 Засідання ректорату ТНПУ: вступна кампанія 2024 року
Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Древніцький підкреслив, що цього року студентам доведеться зіткнутися з певними викликами, та нововведеннями під час проведення вступної кампанії.

Новини 1 - 13 из 10001
Початок | Минула | 1 2 3 4 5 | Наступна | В кінець